Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
UnderTaker

Restructurare ( Modificare) damage

Recommended Posts

• Your nickname: UnderTaker

Suggestion: Este necesara o restructurare la tuturor caracterelor si reglat damage , lycanul risipit da 2k  suflu iar ninja lama da un damage peste 7 k pe ambuscada . Daca nu ai ninja pe tine iei 8k hit de la ninja arc , odata cu aparitia armelor hydra + esarfa cu arma hydra cu medie ,  sa nu mai spun de sura am care cu arma hydra cu medie da cel putin 4 , 5k hit . In momentul de fata un caracter full pvp cu toate apararile nu poate rezista risipit la 3 caractere , sa nu vorbim de un numar mai mare. 

What you think will help the server?: Dupa cum stim cu totii partea de pvm a fost mereu revizuita , fixata . O echilibrare a caracterelor ar duce la batai generale mai multe pe server , playerii noi fiind atrasi de astfel de activitati. 

Aveti mai jos 2 printuri de la bataia generala din seara asta  cu cat da lycanul ( risipit ce-i drept ) , lucru care nu prea mi se pare normal

https://prnt.sc/qorjba - damage pe sfasie

https://prnt.sc/qorjm5 - damage pe dinti  - in conditiile in care poti sa iei si 10k de la ninja pe ambuscada.

Va multumesc si va urez o seara cat mai frumoasa!

Edited by UnderTaker
    • Sad 1

• pro ! ninja lama are dmg mai mare decat mentalul si sa fim seriosi ,mentalul ar trb sa aiba dmg cel mai mare pe skill(asta e doar un exemplu),sura da pe hit aproximativ la fel cat da pe skill cu inscriptionata (cu sabia hydra nu vorbim despre dmg pe hit ca e mare),ninja are dmg cam mare ,lykan e slab,mental e slabut,la saman nu am nimic de reprosat la dmg ca nu am testat. 

• Like 1

• Pro.

• Pro pro, trebuie facut cv la dmg  in pvp

• Thanks 1

• PRO dar ca sura iti zic ca AM-ul risipit are dmg mic  si nu cred ca si-ar face niciun am  sabie hydra cu pgm deoarece atunci n-ar trebui sa dau niciun skill (oricum risipt dau 2k pe deget)

• Asa este făcut svr ul să nu ai rezistența pc pgm etc .. La fel ca roul. (Acum 5 6 ani când jucăm , nu știu acum dacă e cu rez pc ,pgm)

• Pro (facuse si @cTg parca o sugestie cu -100 hh la armele pvm , hydra)

• Daca voua damage-urile de mai sus vi se par ok pentru un cont full atunci nu mai stiu ce sa zic , nu are legatura arma hydra , majoritatea au iteme normale si au damage bun , lycanul insa este varza total

• PRO 

• Cred ca mai bine s-ar sterge subiectul , neprimind niciun raspuns mai bine o lasam moarta .. 😞

• dmg ca dmg ...dar daca stau 3 cu auto pe tn ,poti sa iesi din auto doar cu inel teleport =))) foarte frumos asa 

• Sad 2

• Ne vom apuca curand si de aceasta modificare.

I1O8frh.png

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  
    • Create New...