Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
Biujra2001

Ban pentru trade

Recommended Posts

• Posted (edited)

Buna ziua . Nu zic ca am luat ban pe nedrept , dar nici corect nu consider ca a fost. M-am reîntors pe server după mult mult timp și am întrebat pe [CM]Lethal dacă acum se pot face negoturi între servere și a răspuns cu simplu “da” , puteți verifica mesajele vechi . Ca urmare a răspunsului ei , am început sa strig pe Chat , apoi primesc mesaj de la GM , nu îmi amintesc exact numele , dar mi-a spus ca negoțul e permis dar sa nu dau nume de servere , sa zic și citez “ pui așa : dau acolo pe aici “ și după ce a spus asta am pus “ dau aici pe acolo “ și mi-a spus : “ Ai voie doar acolo pe aici , doar ce ți-am spus “ și după am primit mute și ban . Eu am crezut ca “ dau acolo pe aici “ a fost doar un exemplu , nu mi s-a explicat din prima ca doar “ acolo pe aici” am voie . Asta puteți verifica in baza de date , chiar va rog dacă doriți . Nu știu dacă se poate face ceva , dar am vrut totuși sa întreb .id-ul contului este biujra2001 și numele caracterului : penguin

Edited by Biujra2001
    Am uitat sa pun numele contului

• Nu-mi venii cu scuze d-astea ca m-am saturat de cand tot vad.

Ai forum pentru regulament si nu trebuie sa stea nimeni sa-ti explice tie toate punctele, intrebi clar daca vrei sa faci ceva sau cauti singur.

Contul ramane blocat.

I1O8frh.png

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  
    • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 10 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...