Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Zephys

Mesaj Offline

Recommended Posts

• Your nickname: Zephys
    • Suggestion: Propun adaugarea sistemului de mesaj offline.
    • What you think will help the server?: Fiindca majoritatea batem lideri beta s.au facem runuri iar daca schimbam pe alt ch si o persoana ne scrie in acel timp le apare ca suntem offline (eventual sa fie adaugat la optiuni joc si sa il activam/dezactivam noi dupa bunul plac ).

oqyTVLP.png

• e o idee care trebuie adaugata, dar stafful decide sa nu o bage

PRO!

• Contra. Daca lipsesti 2 zile ai tot ecranul plin de mesaje

• O sa ingreuneze serverul si dupa iar o sa va plangeti ca aveti lag si etc plus ca s-a mai facut odata aceasta propunere si a fost respinsa din aceasta cauza.

• Contra. 

spacer.png

• s-a mai propus si s-a spus ca nu o sa se adauge, nu inteleg de ce insistati

kG05lMf.gif

• 5 hours ago, El3menT said:

Contra. Daca lipsesti 2 zile ai tot ecranul plin de mesaje

(eventual sa fie adaugat la optiuni joc si sa il activam/dezactivam noi dupa bunul plac )se pare ca nu  prea stii sa citesti 

oqyTVLP.png

• On 6/14/2021 at 8:20 PM, Zephys said:

(eventual sa fie adaugat la optiuni joc si sa il activam/dezactivam noi dupa bunul plac )se pare ca nu  prea stii sa citesti 

Sper că îți dai seama că dacă ai butonul blochează șoapta nu mai e nevoie de niciun " (eventual sa fie adaugat la optiuni joc si sa il activam/dezactivam noi dupa bunul plac )" + ca nimeni nu sta sa blocheze soapta de fiecare data, despre ce vorbim.

• Sa ne pisam pe el de Zephys ca stie el ce mi a facut pe srv 1 , dar aici prostu are dreptate !

daca ai optiunea sa blochezi mesajele ofline .care e total diferita de sopata , da e e bine cum era pe srv 1, 

Si astea care cred ca o sa primeasca 1000 de mesaje va credeti asa importanti ca mai mult de 2 mesaje maxim dar nici alea nu cred ca o sa le primiti !  eu zic pro cu toate ca trebuia sa sugereze altcineva in loc de fraieru asta ! 

• Nu vom adauga mesaje offline, multumesc.

Vlad

Server Admin

unnamed.png.20f306e4254a82c3c9bbf8465b10deaa.pngContact: Vlad M#0590

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...