Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
Amnezia

HALLOWEEN SET

Recommended Posts

• Your nickname: Amnezia
    • Suggestion: Obținerea bonusului SET și cu skinul de armă halloween, exact ca la bonusul set de crăciun unde pot fi obținute toate bonusurile cu 5 iteme din 6.
    • What you think will help the server?: Ridicarea prețului la itemele halloween, și libertartatea de a alege între ce set dorești să ții, cel de crăciun fiind mai bun deoarece câștigi 5 monștri în + punând costumul battlepass.
    Edited by Amnezia

x9x2ngK.png

• PRO

Semnatura_Renegades.png

Untitled-2.png

• O idee corectă, pro!

spacer.png

• Pro.

MhxrpFI.png

• Pro.

• PRO

Untitled-1.png

• PRO

x9x2ngK.png

• Pro

• Pro

Semn-tur-Renegades.png

• Pro

• PRO

x9x2ngK.png

• Pro

spacer.png

• Contra, propunerea asta trebuia facuta in urma cu 3 luni nu acum voi v.ati cumparat toti skinuri halloween si vreti sa faceti profit pe urma lor deci eu cred ca aceasta sugestie nu este de ajutor playerilor  ci a voastra celor care v.ati cumparat rpd skinuri la 50kkk sperand sa urce pretul la ele. Vyp3r a spus   "Nu are rost sa imi mai bat capul cu voi , de acum nu voi mai tine de majoritatea sugestiilor prostesti ce nu le ganditi si daca nu le fac "inseamna ca nu imi pasa", ati cerut sa se schimbe itemele indiferent daca te misti sau nu , acum nu va convine ca se fac buguri "vizuale". De acum cine mai propune sugestii care nu aduc niciun ajutor playerilor ce vor sa joace acest joc nu sa profite dupa urma lui , va fi banat de catre mine personal pe forum. Semnat tata vyp3r "nebunu"."

• Haha 3

oqyTVLP.png

• 6 hours ago, Zephys said:

Contra, propunerea asta trebuia facuta in urma cu 3 luni nu acum voi v.ati cumparat toti skinuri halloween si vreti sa faceti profit pe urma lor deci eu cred ca aceasta sugestie nu este de ajutor playerilor  ci a voastra celor care v.ati cumparat rpd skinuri la 50kkk sperand sa urce pretul la ele. Vyp3r a spus   "Nu are rost sa imi mai bat capul cu voi , de acum nu voi mai tine de majoritatea sugestiilor prostesti ce nu le ganditi si daca nu le fac "inseamna ca nu imi pasa", ati cerut sa se schimbe itemele indiferent daca te misti sau nu , acum nu va convine ca se fac buguri "vizuale". De acum cine mai propune sugestii care nu aduc niciun ajutor playerilor ce vor sa joace acest joc nu sa profite dupa urma lui , va fi banat de catre mine personal pe forum. Semnat tata vyp3r "nebunu"."

Nu ştiu de unde atâtă imaginaţie, skinurile de crăciun de ce nu au un preţ mare ? Tot 50-60kkk sunt, nu ştiu ce preţuri şi profituri spui tu acolo,

• 2 hours ago, Askarow said:

Nu ştiu de unde atâtă imaginaţie, skinurile de crăciun de ce nu au un preţ mare ? Tot 50-60kkk sunt, nu ştiu ce preţuri şi profituri spui tu acolo,

skinurile de craciun au pret mic fiindca sunt multe aceasta propunere trebuia facuta acum 2 luni cand s.a adaugat noul set bonus de craciun .

oqyTVLP.png

• 2 hours ago, Zephys said:

skinurile de craciun au pret mic fiindca sunt multe aceasta propunere trebuia facuta acum 2 luni cand s.a adaugat noul set bonus de craciun .

Gândește logic puiule când vorbești prețurile vor fi aceleași nu te gândi că face cnv bijniță cu skinurile hallow. Propunerile se fac oricând nu acm 2 luni sau când creierașul tău zice că e mai ok, ȘI DACĂ TOT VREI SĂ PUPI LA TATA VYPER NU UITA CĂ HYDRA A FOST MODIFICATĂ DUPĂ ATÂTA TIMP , ÎI PUI LA ÎNDOIALĂ DECIZIILE? MS VĂ PUP AȘTEPT DECIZIA UNUI SA!

• Like 1

x9x2ngK.png

• Multumim

Vlad

Server Admin

unnamed.png.20f306e4254a82c3c9bbf8465b10deaa.pngContact: Vlad M#0590

christmas_logo_2k20.png.0428040f48b531e82c2e83aafc3c2cc3.png

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  
    • Create New...