Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
Atsukooooo

Nerf Ninja arc

Recommended Posts

• Your nickname:Atsuko
    • Suggestion:Scadere dmg ninja arc
    • What you think will help the server?:Arcasul da prea mult damage pe hit chiar daca esti full sageti ceea ce nu este corect , mai ales ca unele rase abia fac dmg (exemplu:war mental) . La generale trebuiesc puse coliere de aur , cizme de piele si bratara anti ninja celelalte accesori fiind inutile (papucii apa,coliere rase) . Astept contrele de la ninja din hated si ys 😘 .
    • Thanks 1
    • Like 1
    • Haha 4

• Agreed +1, this makes 0 sense, how can having full ninja protection still give you so much dmg per hit.. imagine if they have full mythic AND aura... it's simply too much damage..

• Posted (edited)

Pro, nu mi se pare balansat cand cu full sageti si bratara ninja iei 4-5k pe sageata, pe cand la sura/shaman cu full aparari si bratara nu sare de 3k.

Edited by Donnn

• Posted (edited)

CONTRA

Cred ca ai uitat ca KUN joaca ninja ! Ramane contra si de la mine  !

Fa-ti ninja arc .

Edited by sTanJrrKING
    • Like 1
    • Haha 7

Semnatura_Renegades.png

• Contra, toate rasele au un damage destul de mare, nu cred că te uiţi la sura sau la lycan, sura-ul are un damage destul de mare pe hit iar lycanul are un damage destul de mare pe skill, dacă stai să-ţi echilibrezi caracterul în aşa fel incât să nu primeşti damage de la toţi nu ai cum, dacă pui lycan, nu ai war, dacă pui war nu ai lycan şi una din aceste rase tot o să-ţi dea un damage destul de mare pe skill. Venind vorba de accesorii, fiecare joacă cu ce iteme vrea nu te obligă nimeni să foloseşti cizme de piele, colier de aur sau mai ştiu eu ce alte iteme.

• Thanks 2
    • Like 1

Semnatura-Renegades-Craciun-1.png

tenor-1.gif

• CONTRA

• Thanks 1
    • Like 1

• contra

• Thanks 3

• Contra.

• Like 1

kvXbmxr.png

• contra , treci la farmat si nu te mai plange

• Like 1

• contra, mars la farmat si fa-ti iteme imitatie de pvp

• Haha 1

• Posted (edited)

CONTRA.

atzuko dc plangi  scump  meu nu uita ca si de la saman iei mult pe hit. te pup fratele meu labus(Atzuko)

Edited by FuNkYsTyLe

• Învață să scrii înainte de a propune ceva. Apropo, ti-aș da mai multe *contrarii* dacă aș putea. Deci contra.

• Posted (edited)

Sunt perfect de acord cu mine ! Ninja arc este bine asa cum este. CONTRA la propunere !

Edited by kannY
    • Haha 1

• Meh. Contra. Adica, arcasul da mult dmg pentru ca sta full medie si patrundere. Daca prinzi un arcas, 2 skill-uri duce 🙂 . Cat despre colierul aur, nu este bun deloc, ai 2 sageti in -, nu doar 1.

• CONTRA.

• Anger 1

DEVILMAN

• pro

• cand erai arcas nu comentai.. acum cu legendara pe saman iti iei dmg? CONTRA

• Haha 3

6WtRNhX.png

• Contra

Nu stiu ce set ai tu de sageti, dar iti garantez ca pe set full facut cum trebuie, cel putin la 1-1 arcasu nu prea face fata vs nicio rasa :)) La generala e si normal sa fie dmg mai mare, ma gandesc ca nu vrei sa te bati 1 vs 20 si sa nu pici 

Edited by cTg
    • Wow 1

• 2 hours ago, 1stJH said:

cand erai arcas nu comentai.. acum cu legendara pe saman iti iei dmg? CONTRA

Daca nu esti informat poti sa taci si app , mai fa un live in care astepti o pomana si te lauzi mai tz ca ai itm , zic ca nu e o idee rea 😄 

• Haha 1

• Now that female ninja F is same speed as ninja male M I disagree with this as I believe now damage will be ok.

• Inchis! Acum ninja F are viteza de atac ca un ninja M, si nu mai este chiar atat de puternic hit-ul venit de la sageata daca ai iteme pentru generala.