Jump to content
zolly

Anti PVP in FARM/EVENT

Recommended Posts

• Anti PVP e simplu. 

Mapele farm sunt mape farm nu mape pvp Si conducerea trebuie sa inteleaga asta. 
    Imi pare rau dar faceti o mare mare greseala lasand pvp libere la farm, deja farmul este destul de dificil ca ai nevoie sa farmezi mii de ore pentru a avansa ceva, sa te mai si omoare astia e culmea. 

Sugerez sa se faca ceva incat sa nu se mai poata omora jucatorii in MAP FARM 

Sau sa primeasca ban 1 ora pentru pvp in mapele farm, la 10 ban-uri primite sa primeasca permanent. 

Sau gasiti voi o solutie productiva. 

Important este sa se opreasca acest PVP in Farm. 

Cum mai sa se plateasca oameni cu caractere pvp sa stea sa pazeasca un farmar sa poata farma singur ? 

Cum sa vina oameni pvp sa te omoare ca cineva le-a omorat lor farmul ? 

Am incercat si eu sa fac asa, nu ma lasa sufletul..... 

Am primit raspuns ca avem mapa liderilor sa farmam acolo .

Invit toti farmari de pe servar sa imi spuna daca avem loc toti acolo la event. 
    Invit toti farmari de 55-60 sa imi spuna cum reusesc ei sa intre acolo. 
    Invit toti farmari din taramul cristalelor sa-mi spuna cum reusesc ei sa faca cristale din mapa liderilor. 

Cu asta am incheiat, nu am spus tot, dar sunt nervos si pot avea scapari masive, asa ca ma abtin, dar esentialul se intelege de la sine, ANTI PVP IN MAPA FARM!!!!!!!!!!

• Contra. Hai sa ne batem doar la evenimentele pvp, de fapt, pana la urma, hai sa nu ne mai batem deloc 

• Thanks 1

PwQHNVt.gif

• Sunt de accord si sustin aceasta idee, si sa speram ca se va adauga antipvp-ul cat mai curand !

• 1 minute ago, 1stJH said:

Contra. Hai sa ne batem doar la evenimentele pvp, de fapt, pana la urma, hai sa nu ne mai batem deloc 

a nu, hai sa facem itm pvp sa ii batem pe aia de au itm pvm ca e frumos asa, ca ful pvp nu suntem capabili sa facem ca nu avem bani, si nu putem sa ne batem cu oameni pvp 🙂 se satisfacem nevoile omorand pe cine nu are itm pvp deloc:))) 

• Contra, nu vrei anti pvp și in mapa de pvp??? Metinu pt asta e făcut, sa te bați, cel mai bun ia locu, ai destule ch uri și zone de farmat

• Thanks 1

• 1 minute ago, Dulceata said:

Contra. Aveti destule mape/run-uri unde puteti farma linistit.

unde ca acum la event erau peste tot cate 2-3 . si venea cineva si omora, schimba ch omora, schimba. am urmarit ... 

• 1 minute ago, cTg said:

Contra, nu vrei anti pvp și in mapa de pvp??? Metinu pt asta e făcut, sa te bați, cel mai bun ia locu, ai destule ch uri și zone de farmat

astia cu cont pvp mai bine va abtineti ca sunteti penibili :)) 

• Contra

kG05lMf.gif

• Te inteleg perfect, voi astia mici de va ridicati, sunteti doar victime in razboiul breslelor. Chiar cum spui tu fac, se plimba prin mape si omoara tot ce prind , in special la evenimente.

Degeaba sunt 100 de harti, locuri unde poti farma, ca tot te prinde careva. Trebuie facut ceva, sa se incurajeze farmatul , sa nu mai cheltuie toti banutii pe buff. In mapa de cristal e si mai naspa, mai pierzi si bani pe cheie.  Chiar si cont pvp personal tot te omoara, trebuie sa ti dai buff si te plictisesti repetand schema.

• Haha 1

spacer.png

• contra, cum ne mai distram si noi?

• 22 minutes ago, zolly said:

Anti PVP e simplu. 

Mapele farm sunt mape farm nu mape pvp Si conducerea trebuie sa inteleaga asta. 
    Imi pare rau dar faceti o mare mare greseala lasand pvp libere la farm, deja farmul este destul de dificil ca ai nevoie sa farmezi mii de ore pentru a avansa ceva, sa te mai si omoare astia e culmea. 

Sugerez sa se faca ceva incat sa nu se mai poata omora jucatorii in MAP FARM 

Sau sa primeasca ban 1 ora pentru pvp in mapele farm, la 10 ban-uri primite sa primeasca permanent. 

Sau gasiti voi o solutie productiva. 

Important este sa se opreasca acest PVP in Farm. 

Cum mai sa se plateasca oameni cu caractere pvp sa stea sa pazeasca un farmar sa poata farma singur ? 

Cum sa vina oameni pvp sa te omoare ca cineva le-a omorat lor farmul ? 

Am incercat si eu sa fac asa, nu ma lasa sufletul..... 

Am primit raspuns ca avem mapa liderilor sa farmam acolo .

Invit toti farmari de pe servar sa imi spuna daca avem loc toti acolo la event. 
    Invit toti farmari de 55-60 sa imi spuna cum reusesc ei sa intre acolo. 
    Invit toti farmari din taramul cristalelor sa-mi spuna cum reusesc ei sa faca cristale din mapa liderilor. 

Cu asta am incheiat, nu am spus tot, dar sunt nervos si pot avea scapari masive, asa ca ma abtin, dar esentialul se intelege de la sine, ANTI PVP IN MAPA FARM!!!!!!!!!!

PRO

• Contra

• Contra,la început de server era de ajuns să primeşti o risipă şi nu mai aveai buff.Acum şi cei care omoară farmeri au evoluat tot în aceeaşi atmosferă deoarece aceasta este povestea jocului,rivalitatea dintre cele 3 regate.

• Contra.
    Nu vrei să se scoată PVP de tot de pe server? Doar să farmăm ? 

P.S 🎅Crăciun fericit ! 

• Thanks 1

MhxrpFI.png

• Contra

My Turn Naruto GIF - My Turn Naruto Tokyo Ghoul - Discover & Share GIFs

TkKdZXD.png

• Contra. Cred ca cu o vorba buna se rezolva si daca nu atunci schimbi locul de farmat, nu cred ca sunt playeri pvp in toate mapele de farmat toate ch-urile.

img

• Contra.

img

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 12 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...