Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
TheSpecialOne

HYDRA

Recommended Posts

• Your nickname: RealST
    • Suggestion: Sa fie mai usor de realizat runul la Hydra mai exact la boss redus dmg pe care il iei si dmg pe care il ia catargul .E destul de frustrant sa bagi in jur de vreo 4-5-6 b in 2 caractere full si 2 conturi full si sa nu poti face runul . Ar fi de ajutor si pentru playeri mai mici revenirea la runul initial deoarece playeri de 105  farmau acolo si castigau un banut 
    • What you think will help the server?  Ar ajuta playeri de nivel 105 +  sa faca un ban  ,iar in alt 2 rand modificare runului hydra nu s-a resimtit in pretul simbolului inainte un simbol era 6kkk acum e 7kkk dar majoritatea playerilor nu il pot face .
    Edited by TheSpecialOne
    • Thanks 2

• PRO

Edited by Hunterr

• eu cu 2 caractere aproape full si un lycan nu reusesc sa fac runul , ori sunt prost ori e prea greu.

• PRO! revenirea la cum era el la inceput.

img

• PRO. 50kk pv la ultima hidra este enorm, aveam 9kk pv la catarg si la 25kk pv hidra 3kk la catarg. 

Edited by Ryo

spacer.png

• Pro.

MhxrpFI.png

• Contra, run-ul se face si solo.

• Haha 1

6WtRNhX.png

• Pro.

• 21 hours ago, 1stJH said:

Contra, run-ul se face si solo.

am fost 6 farmeri aseara si a ramas cam 4kk la catarg si tu spui ca-l faci solo :))

Stiu ca esti un mare farmer ,  te rog dovedeste intr un video sau live acest lucru.

• Haha 1

spacer.png

• 4 hours ago, Ryo said:

am fost 6 farmeri aseara si a ramas cam 4kk la catarg si tu spui ca-l faci solo :))

Stiu ca esti un mare farmer ,  te rog dovedeste intr un video sau live acest lucru.

am dovedit deja. fac hydra solo cu 3kk pe catarg ramas

6WtRNhX.png

• Pro

• On 12/26/2020 at 7:32 PM, 1stJH said:

Contra, run-ul se face si solo.

apai cand joci de 1 an de zile si esti si ajutat ca viata de streamer te doare-n banana 😕

• Thanks 1

• Frate, chiar daca este greu pentru incepatori, Contra. Eu o fac in 2 cu 4-5k la catarg ramas, cu farmer fara curea/coif/aura. Simbolul creste, de la 6.5kkk la 10kkk deja e o imbunatatire la pret.

Edited by ShoCho

img

• pro

• Dungeonul hydra nu va fi modificat. De aceea a fost adaugat noul mount.

I1O8frh.png

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  
    • Create New...