Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

k1d0teck

Caracterul Lycan

Recommended Posts

• Porecla ta: k1d0teck
    • Sugestie: DMG Lycan / Accesorii rezistenta la gheare
    • Ce să crezi pentru serverul tău? cu armura, coif, arme lycan este foarte proasta, trebuie să fie fiecăruia în fiecare caracteristică fiecărui caracteristică. Am toate seturile pe lican full pvp, contra unu-i war ii dau 3k pe suflul lupului este prea praf pvp nu sunt dmg. Cred că ar trebui să fie în considerare în ceea ce privește vânzarea sugestiile din cauza faptului că este posibil să se prezinte multe pvp sunt foarte putini. Sunt PRO la adaugarea Aparare / ghearelor la LEF ejaculare Rezistenta pumnal Impotriva Este impunerea / etc Sabie Lycanul menționează mentionate Nu este Ninja Este ONU alt caracter CA ȘI TREBUIE FUNCTIE Tratat atare, cu caracter lui.Deasupra FIECARE Nu aspectului Sunt PUMNALE pentru numesc CA ESTE Lican gheare nu ninja. Acest lucru este confruntat cu un server de interes mai important pentru PVM și PVP de Pokemon. Fiecare caracter este aiba apararile lui asta ar insemna un alt dmg al lycanului.

PS: Pe skilul dinti lupului ori este bug ori este o problemă, nu prinde x3 dmg, prinde doar pe Sfasie dar pe Dinti Lupului nu prinde x3 dmg, sunt mai multe probleme de îngrijire ar putea face faute.

Sa nu mai zicem de acel moment cand un lycan primeste risipa de la un sura, sau se poate afla intr-un duel cu un sura AM niciodata nu poate combina un sura AM din cauza DMG-ceea ce este acest lucru este normal.

Edited by k1d0teck
    • Like 1

• Da, s-ar da tot peste cap cu apararile astea.. si aici ma refer la iteme, la bonusuri.. nu stiu ce sa zic. Tot asta e motivul pt care nici eu nu am lycan, desi imi place caracterul.. dmg slabut. Poate un upgrade ceva.. nu neaparat aparari, o marire de dmg la abilitati.

• Thanks 1

• Pro, damage-ul la lycan e prea mic

p.s.: Si inca o chestie pe care nu a zis-o nimeni. De ce armele de lycan se numesc GHEARE iar in pvp se foloseste aparare pumnal impotriva la lycan.....

Edited by Rapk1d
    • Thanks 1

• Pro, motivul pentru care nu joc lycan pe svr2.

• Thanks 1

• Lycanul este la fel ca şi sura! Nu puteţi să plângeţi că nu dă dmg când are buff-ul de lycan activ ,dar odată risipit este evident că este slăbit. Aşa se întâmplă şi în cazul sura .

• Anger 1

• daca lycanul este slab, waru aura ce mai zice :))))

• Wow 1
    • Haha 1

• Care nu a jucat vreodata pe lican pvp sau care nu stie sa joace pe acest caracter rog sa se abtina , CTG exista 2 forme de abilitati pe caracterul war , exista mentalul , licanul are aceleasi abilitati este un alt caracter , cum sa existe aceleasi aparari la un caracter diferit ,si aici ma refer la aparare impotriva pumnalului , licanul are gheare nu pumnale ,de ce au mai implementat acest caracter daca are apararile unu-i ninja si dmg praf in pvp. Cum am mai zis doar cunoscatorii rog sa isi lase parerea , nu vreau sa fac reclame dar va rog va interesati mai mult despre acest caracter APARARI/DMG multumesc.

Edited by k1d0teck
    • Thanks 1
    • Like 1

• De ce crede-ti ca sunt 4 licani pvp pe tot sv ? Pentru ca ar fi fost mult mai echilibrat daca licanul ar fi avut apararile lui (Rezistenta impotriva ghearelor) . Tot sv este plin de ninja war sura , stiu ca suna aiurea sa fie implementata o noua aparare dar nu este corect fata de cei care joaca pe acest caracter care au muncit si muncesc spera-nd ca v-or fi si ei cineva atunci cand o sa avanseze . Aiureli pentru toti care jucati si vedeti acest topic . LYCANUL ESTE PRAF PRAF PVP  nu are dmg . Sper sa nu mai comentati aiureli atata timp cat nu cunoasteti situatia si va dati cu parerea aiurea . Chinga zodiaca de lican +9 se vinde si cu 35kkk este normal ? Si acum o sa veniti cu , comentarii pentru ca nu sunt licani pe sv . Nu sunt pentru ca sunt praf pvp din 2 cazuri ma repet de N ori , DMG sau implementarea apararilor care ar echilibra si ar face mult mai interesant serverul . Astept un raspuns din staff , oricum va multumesc pentru timpul acordat .

• Like 1

• 17 hours ago, k1d0teck said:
    • Porecla ta: k1d0teck
    • Sugestie: DMG Lycan / Accesorii rezistenta la gheare
    • Ce să crezi pentru serverul tău? cu armura, coif, arme lycan este foarte proasta, trebuie să fie fiecăruia în fiecare caracteristică fiecărui caracteristică. Am toate seturile pe lican full pvp, contra unu-i war ii dau 3k pe suflul lupului este prea praf pvp nu sunt dmg. Cred că ar trebui să fie în considerare în ceea ce privește vânzarea sugestiile din cauza faptului că este posibil să se prezinte multe pvp sunt foarte putini. Sunt PRO la adaugarea Aparare / ghearelor la LEF ejaculare Rezistenta pumnal Impotriva Este impunerea / etc Sabie Lycanul menționează mentionate Nu este Ninja Este ONU alt caracter CA ȘI TREBUIE FUNCTIE Tratat atare, cu caracter lui.Deasupra FIECARE Nu aspectului Sunt PUMNALE pentru numesc CA ESTE Lican gheare nu ninja. Acest lucru este confruntat cu un server de interes mai important pentru PVM și PVP de Pokemon. Fiecare caracter este aiba apararile lui asta ar insemna un alt dmg al lycanului.

PS: Pe skilul dinti lupului ori este bug ori este o problemă, nu prinde x3 dmg, prinde doar pe Sfasie dar pe Dinti Lupului nu prinde x3 dmg, sunt mai multe probleme de îngrijire ar putea face faute.

Sa nu mai zicem de acel moment cand un lycan primeste risipa de la un sura, sau se poate afla intr-un duel cu un sura AM niciodata nu poate combina un sura AM din cauza DMG-ceea ce este acest lucru este normal.

Pro lykanul este alt caracter nu are damage in duel

• Thanks 1

• Pro !

• Thanks 1

https://imgur.com/a/cQz7Bl2

• sunt lycan si nu este bun deloc pvp,am muncit in zadar si acm nu am nici un rezultat.

• 2 hours ago, k1d0teck said:

Care nu a jucat vreodata pe lican pvp sau care nu stie sa joace pe acest caracter rog sa se abtina , CTG exista 2 forme de abilitati pe caracterul war , exista mentalul , licanul are aceleasi abilitati este un alt caracter , cum sa existe aceleasi aparari la un caracter diferit ,si aici ma refer la aparare impotriva pumnalului , licanul are gheare nu pumnale ,de ce au mai implementat acest caracter daca are apararile unu-i ninja si dmg praf in pvp. Cum am mai zis doar cunoscatorii rog sa isi lase parerea , nu vreau sa fac reclame dar va rog va interesati mai mult despre acest caracter APARARI/DMG multumesc.

Eu nu inteleg un singur lucru.. si nu e hate, doar nu inteleg eu. sunt mai prost. te plangi de dmg putin si spui de aparari, daca se vor implementa "aparari gheare", lycanul nu o sa dezvolte acelasi dmg? ( adica cei 3k dmg pe skill despre care vorbesti in subiect) adica nu e nevoie sa se umble la cresterea dmg-ul pe abilitati? Degeaba baga aparari daca lycanul o sa dezvolte acelasi dmg.. asta nu inteleg eu.

Edited by mateiasul

• Sa ii mareasca putin DMG-ul si sa ii schimbe daca se poate apararile contra licanului pentru ca licanul foloseste gheare nu pumanl . Sper ca ai inteles acum .

Daca vreodata ai jucat pe lican sti foarte bine la ce ma refer .

Impotriva lycanului se foloseste Rezistenta impotriva ghearelor nu Aparare la pumnal , lycanul nu este ninja de accea nu exista lycani pe acest sv pvp . El este un sigur caracter cu un singur set de abilitati nu ca war aura sa se foloseasca de pvm si pe mental pvp , lycanul trebuie sa aiba apararile separate . Repet daca ai jucat vreodata pe lycan sti foarte bine acest lucru 

Edited by k1d0teck
    • Thanks 1

• contra la adaugarea de aparare gheare, dupa ce ca lumea nu stie ce combinatie sa tina si am ajuns sa avem papuci de apa pe sv dar folosim cizme de piele 5x15, asta ne mai trebuie si gheare, dupa ce ca lycanul la bataile generale are un dmg enorm de 14-18k pe skill si rezista cel mai bine dintre toate rasele tu vrei adaugare de aparare gheare.

Pro la modificarea dmg ului dar nu foarte tare

• Thanks 2

• Contra , posibil sa fie slab la 1-1 dar la generala are un dmg destul de mare ,si indraznesc sa zic ca daca e un jucator bun , chiar tine generala. La 1v1 si samanu este slab ,dar la generala primesti si 6-7k hit de la saman deoarece nu poti avea toate apararile pe tine , daca s ar adauga Rezistenta la gheare s ar da peste cap toate item ele deja existente 

• Thanks 1

• Salut, este imposibil să se adauge o nouă rezistență deoarece serverul este deja într-o fază avansată și playerii ar trebui să-și modifice prea multe iteme.

X3-ul la dinți nu este bugat, așa este făcut, să nu se mai dea x3 ci doar un dmg care să fie cât acel x3.

Și in legătură cu risipa la sura, e normal ca unele clase în dueluri să fie avantajate și unele nu, pentru că un sura este dezavantajat în duelurile cu un ninja dar avantajat cu lycanul și alte caractere care sunt bazate pe buffuri...

spacer.png

• Daca este imposibila implementarea une-i noi aparari atunci sa ii creasca putin DMG-ul pentru ca toti stim ma refer la cei care au jucat pe lycan pe acest sv , are un dmg in duel foarte prost , nu conteaza ca este bun la generala , acolo este bun pentru ca nimeni nu are lycan , dar la 1-1 intodeauna pierde , datorita acestui fapt sunt 4 lycani pe sv pvp , habar nu am daca mai sunt si aia , de aceea am facut acest topic consider ca lycanul nu are dmg in duel , si acest lucru este foarte vizibil , nu doar eu am vazut acest lucru .Atunci PRO pentru  marire DMG.

• Aparare colti nu vom adauga, cat despre DMG vom incerca in curand sa stabilizam.

Multumesc,

• Like 2

Vlad

Server Admin

unnamed.png.20f306e4254a82c3c9bbf8465b10deaa.pngContact: Vlad M#0590

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...