Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
SabieZodiac

Ninja

Recommended Posts

• Your nickname: SabieZodiac
    • Suggestion: Ninja sa fie bun la farm transformat.
    • What you think will help the server?:pentru ca caracterul are armura ninja cu mob si nici naiba nu foloseste, si mie sincer imi place mult sa joc pe ninja, si as vrea sa fac farmer cu el.
    • Like 1
    • Haha 1

• Contra, dacă s-ar baga globul transformării ar fii un dmg exagerat de mare în pvm

Edited by cTg
    • Thanks 1

• 21 minutes ago, cTg said:

Contra, dacă s-ar baga globul transformării ar fii un dmg exagerat de mare în pvm

Nu ai treaba, sa mearga doar la ninja, mai bn joc ninja la farm decat war, plus ca are multe inutile in pvm ninja, de ce ar mai exista???

Rezolva ei cu globul daca baga.

• Haha 1

• Poți farma cu orice caracter. Nu te pune nimeni să nu farmezi cu ninja, însă nu te aștepta ca un ninja să dea același dmg ca un war.

De ce să nu băgăm glob de transformare și pentru war atunci? Să nu facem discriminări.

Îți place ninja? Farmeză cu el.

Contra.

• Thanks 1

• 30 minutes ago, xZibitt said:

Poți farma cu orice caracter. Nu te pune nimeni să nu farmezi cu ninja, însă nu te aștepta ca un ninja să dea același dmg ca un war.

De ce să nu băgăm glob de transformare și pentru war atunci? Să nu facem discriminări.

Contra.

Da mane farmezi cu 50k in metine cu iteme de 170k

• Haha 1

• contra, nu mi se pare normal sa bage glob doar pentru o rasa iar dmg este deja enorm. Daca iti faci ninja pvm e treaba ta, farmezi cu el asa caci nu te a obligat nimeni sa iti faci ninja nu war sau lycan sau sura

• Thanks 2

• 2 hours ago, Breeze2303 said:

contra, nu mi se pare normal sa bage glob doar pentru o rasa iar dmg este deja enorm. Daca iti faci ninja pvm e treaba ta, farmezi cu el asa caci nu te a obligat nimeni sa iti faci ninja nu war sau lycan sau sura

mi se pare ca trebuie sa iit iau ochelari, explica-mi si mie ce ninja foloseste armura cu mob? aia trebuie scoasa cel mai bine, decat sa fie inutila sa ocupe cv aiurea in server.

• 3 hours ago, xZibitt said:

Poți farma cu orice caracter. Nu te pune nimeni să nu farmezi cu ninja, însă nu te aștepta ca un ninja să dea același dmg ca un war.

Contra.

Multumesc,

• Thanks 1

Vlad

Server Admin

unnamed.png.20f306e4254a82c3c9bbf8465b10deaa.pngContact: Vlad M#0590

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this  
    • Create New...