Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Sign in to follow this  
CaptainGod

[Céh] Carpathia Megnyitja Kapuit. [HUN]

Recommended Posts

• Posted (edited)

Sziasztok, a Carpathia céh megnyítja kapuit, origins világa elött....

Előtörténet: Néhány ismerhettek pár szerverről, a céhet 1 régebbi szerveren sikerült kellemesen befuttatni,
    sok össze szokott jó játékossal a "tarsolyunkban" nagy szerű hangulat, jó néhány közös céhes event, 
    Sokáig futottunk együtt, már eléggé szép 30-40 es aktív játékos állománnyal. Ezt inkább a globális szerver sikereihez kötném,
    Régebbi időkbe magyar szerveren vezettem rengeteg céhet a legjobbak közé, akár war, akár eredmények terén.
    Így hát itt is ez volna a vég cél 😉 Elsődleges célom/célunk, hogy a magyar oldalt előbbre húzzuk, erősebbé tegyük, szeretnénk ezt a zászlót félelmetessé tenni .

Belépés:   Nyitott
        //     Zárt

Belépési feltételek:
    -Discord használata kötelező, (inf..: Elsődlegesen a miértje, itt található minden hirdetményünk, újdonságok, leírások,
    céhes eventeink, szabályzatink, szavazások és minden egyéb, másodlagos információ a discordról, közhíedelemmel ellentétben, nem kötelező a mikrofon,
    és nem erre épül a program, sőt mi sem erre használjuk első számban, de azért van nálunk lehetőség csevegni a társaiddal, vagy pedig zenét hallgatni közösen.
    -Elbeszélés 1 vezetőségi taggal: Erre az elbeszélésre azért van szükségünk, hogy tudjuk közös a hozzá állás, szeretnénk hosszabb távon együtt "dolgozzni a célért"
    ezekkel az emberekkel, fontos hogy olyan mentalitású emberek, tagok, társak kerüljenek a csapatba, akik motiválják, segítik egymást. Szeretnénk olyan játékosokkal együtt játszani
    akik szintúgy célt tűztek ki, és szeretnének közösen az "él"-re tőrni. (Tapasztalat nem feltétel, de azért érdekel minket 🙂 )
    -A céh piros (Shinsoo) birodalomban tartózkodik.

Terveink:
    Van néhány olyan tervünk amelyet még ne kötnénk a nagy világ szeme elé , (előbb a bizonyítás... haha.) Viszont az alap terveink nem változtak,
    szeretnénk szabályok alapján, vezetni 1 jól müködő társaságot, akikkel lehet tovább is tervezni a céh életét. Terveinkben vannak a céhes eventek,
    céhes versenyek, melyekkel a tagokat fejlődésre visszük, és segítünk nekik abban, hogy előre haladhassanak.

Discord szerverünk:
    https://discord.gg/Q6u36Va
    (amely közösségi discord is, de a céh dolgai külön vannak választva, csatlakozzon bárki nyugodtan 🙂

Vezetőről röviden:
    Sziasztok, Captain vagyok... Sokan (CaptainStyle, CaptainGod, CaptainCoon, CaptainQuish, Mr.Screemy) néven ismerhettek, több mint 9-10 éve űzöm ezt az ipar ágat,
    kisebb nagyobb kihívásokkal ám a szerverek 80-90+%-n eltudtam érni a célom, ami minden esetben is az 1v1 top1 szerep volt, vagy szerver, vagy kasztosan, vagy akár
    ha a céhet akartam, hogy a legerősebb legyen, a legjobb warban, sikerült ez is :). Én minden szervert a pvp-ért játszottam, ebben nem fogok változzni 😄 , aki ismer tudja, hogy öszinte vagyok, kitartó, amit eltervezek azt véghez viszem. Régen elmaradtak a pvp videóim, szeretném bepótolni. 35-36 szerveren játszottam összesen az elmúlt évek alatt, a javát csak úgy hébe hóba fellépve és elis felejtve azt :). Ha bármi kérdésetek van, tegyétek fel, nagyon szívesen segítek, a cél, hogy előre jusson a magyar zászló 😄 (Hajrá!!!:) )

Vezetőség:
    CaptainStyle (Vezető)
    PixoWP (Alvezér)

Cuncika ( Tiszt )

Carpathia mottója: ~ Ne csak azt mond meg valakinek amikor tanítod, hogy mitcsináljon, ha nem azt is , hogy miért, így érheted el valakinek a tényleges tanítását.  ~

Edited by CaptainGod

lv.80 CaptainStyle
    Body Force
    <3Carpathia<3
    Lv.55 CaptainGod
    Mental

Közösségi discord, csatlakozzon aki csak szeretne :)

Carpathia elindult :)

spacer.png

• Remélem itt is szét lalakerezed magad, mint ahogy bárhol másol tetted, miközben jampizol hogy te vagy a király, és ha kibasznak hackkelésért akkor meg "technikai" gondok miatt átmész máshova

Omega Lul (@Hyperomegalul) | Twitter

• Haha 1

• Így van, nagyon jól látod a dolgokat, ám bár nem tudom, hogy létezik-e még a lala, és nem is igazán érdekel 😄 
    De ha nagyon kiváncsi vagy, rendeltem sé-t és utána rá xy percre átis nézték a karijaimat 😄
    De ha szeretnél, tőlem 10 percenként is bejelenthetsz, követhetsz (tekintve a rólam tudott információid alapján) baromi jól ismerhetsz, vagy sokat törődhetsz velem :c
    Ám ez a te dolgod, ui: CaptainGod / CaptainStyle / BeMyBuffi, ez a 3 karim,

További jó játékot neked is, és sok sikert a továbbiakban 🙂

lv.80 CaptainStyle
    Body Force
    <3Carpathia<3
    Lv.55 CaptainGod
    Mental

spacer.png

• Igen? Így gondolod, nézzük csak 😄

https://i.imgur.com/yNOUwer.png

spacer.png

FHmnhUs.png

Szóval gondolom te teljesen tiszta player vagy, és valóban nem lalakerezel, hanem bobozol 😄 

Mennyivel jobb, valóban. Hisz te vagy a "Top1 Menta", bár már érthető okokból! 🙂

Mindenesetre sok sikert a guildeddel itt is, nehogy "véletlen", "technikai" gondok miatt válts majd szervert 😄  Te nagy rank 1

• Haha 2

• Kösz tesó, nem tudom kivagy, sőt nem is érdekel 😄 
    Beraktad ezt a képet, ahol én is beismerem, hogy nem müködik a bob, és még is játszok, 😄 még ebből a képből is csak annyi szűrődik le, hogy nem használom, mert nem használható 😄 Az meg, hogy top1 vagyok, ezt aeldrán sem mondtam, ott is megmondtam, hogy 3-4 wari van akivel nem pvpztem, addig nem jelenthetem ki, hogy az lennék.... De legyen igazad 😄 

Kisatirozod a neved, nem rossz, gondolom te is tiszta játékos lehetsz, vagy éppen yang seller és azért nem vállalod fel, de engem még ez sem érdekel 😄 a pvphez nincs semmi köze se botnak se egyébnek, de ámen. Mint a képből is leszűrheted, a szerveren nem müködik, így nincs mit, és egyébként sem használom, mint mondtam, a karijaim átellenőrízték, még fogják is, 😄 de jelenthetsz 10-20-30 percenként ahogyan szeretnéd 😄

Neked is sok sikert, bár azt se tudom ki vagy 😄 mert még ezt sem mered hozzá tenni. De azért sok sikert, további jó játékot, legyen szép napod etc. 

lv.80 CaptainStyle
    Body Force
    <3Carpathia<3
    Lv.55 CaptainGod
    Mental

spacer.png