Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

lonut

Cand aveti timp de detalii

Recommended Posts

• Your nickname: Ionut
    • Suggestion:

- alchimia sa poata fi bagata in depozit / pusa in inventar;
    - sa ramana anuntul pe care il dai pe chat la "recente" si dupa ce te teleportezi;
    - shopurile sa se puna in locul in care este caracterul, sa nu se mai suprapuna shopurile intre ele;
    - in timp ce sunt evenimente (ca pe Origins sunt in permanenta :))) ) propun sa putem schimba infatisarea metinelor (printr-o setare la optiuni joc), skinurile metinelor de la evenimente au un target point mai ciudat fata de metinele normale.

• What you think will help the server?: -

• 1. PRO, chiar e o idee buna.

2. Daca s-ar putea asta, ar fi fain deci PRO

3. Oricum este search shop nu cred ca e ceva chiar asa incomod

4. eu zic Contra, d-aia e event sa se schimbe si aspectul, stiu ce zici, dar la ce se mai chinuie sa le schimbe infatisarea daca noi oricum le tinem ascunse?

• Thanks 2

• 1. Pro, mai ales pentru depozit

2.Pro, asa se usureaza viata streamerilor dupa fiecare teleportare cat si a jucatorilor

3. Nu vad rostu, cum a zis si shocho, exista searchshopu si poti cumpara direct fara a te duce la  magazin

4. Contra, d'asta este eveniment, sa se vina cu ceva nou, nu acelasi aspect vechi

• Thanks 1

• 1 si 2 PRO

3 nu cred ca te ajuta cu ceva pentru cum au zis si mai sus ai search shop pe care toti il folosesc

4 nu ii vad rostul staff-ul munceste sa faca aspectul la metine in functie de eveniment

• 1. PRO

2. CONTRA-ar fi prea rapid chatu, iar anunt de vanzare  ar fi imposibil de vazut mai ales seara, cand toti : liveeee liveeee : sunt zile cand si 6 playeri+ scriu acelasi lucru

3. CONTRA-Ai searchshop ..nu vad rostu

4. CONTRA

• Singurul lucru de care vom tine cont este ca alchimia sa o poti pune in depozit, in inventar nu este posibil 🙂 , iar pentru restul sugestiilor raspunsul este nu.

• Thanks 1

I1O8frh.png

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...