Jump to content

Welcome on Origins2 global!

〝 Nothing great was ever achieved without enthusiasm 〞

- Ralph Waldo Emerson

Fire

Game Admin
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Fire last won the day on October 10 2020

Fire had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

7 Followers

About Fire

 • Rank
  Game Administrator
 • Birthday 02/08/1967

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Türkçe bayrağa tıklayıp, Türkçe notları okuyabilirsin. Yeni bir etkinlik bu. Jigsaw etkinliğine katılım az olduğu için bunla değiştirdik.
 2. Fire

  Perma Devs

  If we make it tradable, market will be ruined. We want keep market balanced.
 3. Merhaba bu söylediğini ispatlayacak bir delilin var mı?
 4. Sevgili topluluk Aşağıda sunucu yama notları bulunmaktadır: Karanlık ve Veba zindanlarında alınan Runtime C ++ hatası çözüldü. 3000x Efsun Nesnesi depolayabileceğiniz bir sandık Seon-Pyeong'a eklendi. Saygılarımızla O2 Takımı
 5. Turkish ?? Sevgili topluluk, Aşağıda sunucu yama notları bulunmaktadır: Artık bir karakter adlarını yalnızca 3 ila 12 karakter uzunluğunda seçebilirsiniz. Ejderha Tanrısı ve Anti-EXP yüzüğü artık imha edilebilir. Asker At Kitabı seyise eklendi. Yansıtmayı geri almayı sağlayan bir eşya satıcıya eklendi. Evlilik eşyaları artık yok olmayacak. Catacomb'a bir düzeltme yapıldı. Yere düşen eşyaları topladığınızda artık gecikme yaşamayacaksınız. Büyülü Orman'daki metinlere drop eklendi. Sunucuya Yaz Etkinliği eklendi! Saygılarımızla, Origins2 Takımı
 6. Turkish?? Sevgili topluluk, Güncelleme ile yapılan değişiklikler şunlardır.: - Kuşakların efsununu silmek için bir eşya eklendi - Lonca simgeleri ilgili sorun çözüldü - Ninja karakteri için "Sparkle" becerisi ile ilgili sorun giderildi (Siteden clienti indirmek şart) - Şeytan Kulesi ile ilgili bir sorun çözüldü - Zindan Bilgisi ile ilgili bir sorun çözüldü - Evcil hayvanın evrimi için gerekli olan öğelerin adı şimdi seçilen dilde görünüyor - Lycan karakteri için Kırmızı Kurt Ruhunun saldırısı arttırıldı - Çözme artık sadece + - 20 seviye farkı olan karakterlere karşı kullanılabilir. Saygılarımızla, Origins2 Takımı.
 7. Turkish?? Sevgili topluluk, Güncelleme ile yapılan değişiklikler şunlardır.: - Efsun botuna rüzgar savunması eklendi - Çevrimdışı pazar taşı sorunu çözüldü. - Canavarların zehirleme sorunu çözüldü. - Şeytan Kulesi'ndeki ışınlanma sorunu çözüldü. - Arkadaş listesi artık daha büyük - Lonca lideri değiştirme seçeneği Gardiyana eklendi - Şaman ve Lykan vuruşlarındaki sorun çözüldü - SD3 teki tecrübe oranı arttırıldı, SD2deki kadar exp alacaksınız. - Ork Vadisi, Çöl ve Sohan Dağına daha fazla metin eklendi. Saygılarımızla, Origins2 Takımı.
×
×
 • Create New...